Stefania Grela z Rodziną

Setne urodziny Pani Stefanii

29 sierpnia 2015

Stefania Grela z Rodziną„Prawdziwe szczęście trwa wiecznie – jest w rękach długowieczności”.

Nie często zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane sto lat zamieniono w sekwencji życzeń na lat dwieście. Tak właśnie było 20 sierpnia br. w Batorzu, kiedy to Pani Stefania Grela obchodziła Jubileusz swoich setnych urodzin.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się poranną Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Świętego Stanisława Biskupa w Batorzu, odprawioną  w intencji Jubilatki.

Następnie w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie w domu rodzinnym Pani Stefanii. W tym niezwykłym dla Jubilatki dniu towarzyszyła jej najbliższa rodzina: dzieci z rodzinami, wnuki, prawnuki, praprawnuki oraz przedstawiciele władz samorządowych Gminy Batorz: Wójt Gminy Henryk Michałek, Z-ca Wójta Gminy Roman Smyl, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Wanda Zarzeczna oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Teresa Michałek. Ponadto w spotkaniu uczestniczyła Kierownik Biura Terenowego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Janowie Lubelskim Halina Bieniek.  Zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu przyjęli również miejscowi księża: ks. Władysław Szyszka Proboszcz Parafii Batorz oraz ks. Paweł Solis Wikariusz Parafii Batorz .

Celebrację Jubileuszu rozpoczął Wójt Gminy Batorz przedstawiając osobowy skład delegacji. Następnie w imieniu własnym i samorządu gminy złożył serdeczne życzenia winszując:  „Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pomyślności by dobry Bóg darzył Panią łaskami na długie lata życia w zdrowiu i radości”. Następnie Wójt wręczył Jubilatce kosz dorodnych róż, a Z-ca Wójta Roman Smyl odczytał i przekazał list gratulacyjny przesłany przez Prezesa Rady Ministrów Ewę Kopacz.

Z najlepszymi życzeniami, kwiatami oraz skromnym upominkiem pospieszyła również Kierownik USC Wanda Zarzeczna oraz Kierownik KRUS Halina Bieniek.

Nie zabrakło tortu urodzinowego i toastów na cześć Pani Stefanii.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, wszyscy przybyli goście, najbliższa rodzina zasiedli przy obficie zastawionym stole do wspólnego obiadu. Spotkanie to było wspaniałą okazją do pogłębienia więzi rodzinnych kilku pokoleń potomków zacnej Jubilatki.

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Setne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani StefaniiSetne urodziny Pani Stefanii

Urząd Gminy Batorz

Adres Batorz Pierwszy 52A
23-320 Batorz
Fax
E-mail sekretariat@batorz.gmina.pl
Telefon GMINA: +48 15 874-51-34 WÓJT GMINY: +48 015 874-51-38 ZASTĘPCA WÓJTA: +48 015 874-58-22
Wpłaty Konto główne (podatki, woda, opłata skarbowa) 24 8717 1110 2008 8000 3838 0002 Konto na odpady 44 8717 1110 2008 8000 3838 0030

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00 Wtorek : 8:00 - 16:00 Środa : 8:00 - 17:00 Czwartek : 8:00 - 16:00 Piątek : 8:00 - 15:00

Przydatne linki