Poznaj swojego dzielnicowego

26 stycznia 2015

Poniżej przedstawiamy Państwu policjantów dzielnicowych działających w powiecie janowskim, a także ich rejony służbowe/dzielnice.


 asp. szt. Adam Kędra

asp. szt. Adam Kędra
tel. 15 87-10-211
tel. kom. 603 172 767

Rejon miejski dzielnicowego obejmuje: ul. 3 Maja, ul. 8 Września, ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Azaliowa, ul. Bialska numery parzyste, ul. Bławatkowa, ul. Bratkowa, ul. Daliowa, ul. Fiołkowa, ul. Gen. Maczka, ul. Hiacyntowa, ul. Irysowa, ul. Jana Pawła II, ul. Jaśminowa, ul. Kamienna, ul. Kilińskiego, ul. Kochanowskiego, ul. Konopnickiej, ul. Konwaliowa, ul. Krokusowa, ul. ks. Skorupki, ul. Liliowa, ul. Makowa, ul. Mieczykowa, ul. Ogrodowa, ul. Ojca Jana, ul. Piłsudskiego odcinek między ul. Zamoyskiego do ulicy ks. Skorupki, ul. Poprzeczna, ul. Prosta odcinek od ulicy Sienkiewicza do ulicy Bialskiej, ul. Różana, ul. Rumiankowa, ul. Sasankowa, ul. Sienkiewicza, ul. Storczykowa, ul. Szarotkowa, ul. Szkolna, ul. Tulipanowa, ul. Wesoła odcinek od ulicy Zamoyskiego do ulicy Kilińskiego, ul. Wiejska, ul. Wrzosowa, ul. Zamoyskiego numery nieparzyste.


 sierż. szt. Rafał Piszczek

sierż. szt. Rafał Piszczek
tel. 15 87-10-231

Rejon miejski dzielnicowego obejmuje: ul. 11 Listopada ,ul. 14 Czerwca ul. Akacjowa ul. Bialska numery nieparzyste, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Dębowa, ul. Fabryczna, ul. Fredry, ul. Gen. Andersa, ul. Gen. Bema, ul. Gen. Sikorskiego, ul. Jarzębinowa, ul. Jaworowa, ul. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Kołłątaja, ul. Kopernika, ul. Korczaka, ul. Kilińskiego odcinek pomiędzy ulicą Bialską i ulicą Szewską, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Lelewela Borelowskiego, ul. Leśna, ul. Lubelska, ul. Łąkowa, ul. Mickiewicza, ul. Narutowicza, ul. Niecała, ul. Ochotników Węgierskich, ul. Okopowa, ul. Partyzantów, ul. Piaskowa, ul. Piłsudskiego odcinek pomiędzy ulicą Zamoyskiego i ulicą Wałową, ul. Podlipie, ul. Polna, ul. Prosta odcinek od ulicy Bialskiej do ulicy Szewskiej, ul. Przyborowie, ul. Płk. Lechnickiego, ul. Reja, ul. Reymonta, ul. Rolna, ul. Rybna, ul. Rynek, ul. Słowackiego, ul. Sowy Visa, ul. Spadowa, ul. Spokojna, ul. Stokowa, ul. Sukiennicza, ul. Szewska, ul. Szymanowskiego, ul. Świerdzowa, ul. Świerkowa, ul. Targowa, ul. Traugutta, ul. Turystyczna, ul. Ulanowska, ul. Wałowa, ul. Wesoła odcinek od ulicy Zamoyskiego do ulicy Wałowej, ul. Wierzbowa, ul. Wojska Polskiego, ul. Zakątna, ul. Zamoyskiego numery parzyste,


sierż. szt. Grzegorz Aleksak

sierż. szt. Grzegorz Aleksak
tel. 15 87-10-211

Rejon dzielnicowego obejmuje miejscowości wiejskie wchodzące w skład gminy Janów Lubelski: Biała Pierwsza, Biała Pierwsza – Laski, Biała Druga, Borownica, Borownica – Laski, Cegielnia, Jonaki, Kiszki, Kopce, Łążek Ordynacki, Łążek Ordynacki Przymiarki, Łążek Ordynacki Kąty, Łążek Garncarski, Momoty Górne, Momoty Dolne, Pikule, Szewce, Szklarnia, Ujście, Zofianka Górna.


 sierż. szt. Paweł Pikula

sierż. szt. Paweł Pikula
tel. 15 87-10-231
tel. kom. 798 003 703

Rejon dzielnicowego obejmuje gminę Dzwola, miejscowości Branew Ordynacka, Branew Szlachecka, Branewka, Kolonia Branewka Dzwola, Flisy, Kapronie, Kocudza Pierwsza, Kocudza Druga, Kocudza Trzecia, Kocudza Górna, Konstantów, Krzemień Pierwszy, Krzemień Drugi, Władysławów, Zdzisławice, Zofianka Dolna.


 Posterunek Policji w Godziszowie.

(gminy: Godziszów, Batorz, Chrzanów)


 asp. Sławomir Ligaj

asp. Sławomir Ligaj
tel. 15 87-10-281
tel. kom. 723 688 672

Rejon dzielnicowego obejmuje gminę Godziszów, miejscowości Andrzejów, Godziszów Pierwszy, Kolonia Godziszów Pierwszy, Godziszów Drugi, Kolonia Godziszów Drugi, Godziszów Trzeci, Kolonia Godziszów Trzeci, Kawęczyn, Kawęczyn Nowa Osada, Piłatka, Rataj Ordynacki, Rataj Poduchowny, Wólka Ratajska, Zdziłowice Pierwsze, Zdziłowice Drugie, Zdziłowice Trzecie, Zdziłowice Czwarte.


 mł. asp. Leszek Żaba

mł. asp. Leszek Żaba
tel. 15 87-10-281

Rejon dzielnicowego obejmuje gminę Batorz miejscowości Aleksandrówka, Batorz Pierwszy, Batorz Drugi, Kolonia Batorz, Błażek, Nowe Moczydła, Samary, Stawce, Stawce-Kolonia, Węglinek, Wola Studzieńska, Wola Studzieńska-Kolonia, Wólka Batorska, oraz gminę Chrzanów, miejscowości Chrzanów Pierwszy, Chrzanów Drugi, Chrzanów Trzeci, Chrzanów Czwarty, Chrzanów-Kolonia, Malinie, Łada, Otrocz.


 Posterunek Policji w Modliborzycach.

(gminy: Modliborzyce, Potok Wielki)


 st. asp. Janusz Gąbka

st. asp. Janusz Gąbka
tel. 15 87-10-283
tel. kom. 502 335 908

Rejon dzielnicowego obejmuje gminę Modliborzyce, miejscowości Antolin, Bilsko, Brzeziny, Ciechocin, Dąbie, Felinów, Gwizdów, Janówek, Kalenne, Kolonia Zamek, Lute, Majdan Modliborski-Świnki, Michałówka, Modliborzyce, Pasieka, Słupie, Stojeszyn Pierwszy, Stojeszyn Drugi, Węgliska, Wierzchowiska Pierwsze, Wierzchowiska Drugie, Wolica Pierwsza, Wolica Druga, Wolica-Kolonia, Zarajec Modliborski, Stojeszyn-Kolonia.


 asp. Grzegorz Igras

asp. Grzegorz Igras
tel. 15 87-10-283

Rejon dzielnicowego obejmuje gminę Potok Wielki, miejscowości Dąbrowica, Dąbrówka, Kolonia Potok Wielki, Maliniec, Osinki, Osówek, Popielarnia, Potoczek, Potok Stany, Potok Stany Kolonia, Potok Wielki, Radwanówka, Stany Nowe, Stawki, Wola Potocka, Zarajec Potocki.


W przypadku nieobecności dzielnicowego pod wskazanym numerem telefonu, obecny przy telefonach 997/15 87-10-210 dyżurny jednostki, do udzielenia pomocy skieruje innego funkcjonariusza Policji.

Urząd Gminy Batorz

Adres Batorz Pierwszy 52A
23-320 Batorz
Fax +48 15 874-51-32
E-mail sekretariat@batorz.gmina.pl
Telefon GMINA: +48 15 874-51-34 WÓJT GMINY: +48 015 874-51-38 ZASTĘPCA WÓJTA: +48 015 874-58-22
Wpłaty Konto główne (podatki, woda, opłata skarbowa) 24 8717 1110 2008 8000 3838 0002 Konto na odpady 44 8717 1110 2008 8000 3838 0030

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00 Wtorek : 8:00 - 16:00 Środa : 8:00 - 16:00 Czwartek : 8:00 - 16:00 Piątek : 8:00 - 16:00

Przydatne linki