Sobota, 25 Listopada 2017

Kampania społeczna 2017

051 W ramach Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka, w dniu 28 maja 2017 r. na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego w Batorzu, została przeprowadzona kampania społeczna pt. „POSTAW NA RODZINĘ. STOP PRZEMOCY I UZALEZNIENIOM”

Akcja miała na celu podniesienie wiedzy i świadomości  społeczności lokalnej na problemy dotyczące  uzależnień i przemocy domowej. Uczestnicy kampanii mieli możliwość skorzystania z fachowej pomocy psychologa oraz zaopatrzenia się w  pomocne  materiały  dotyczącej poruszanych zagadnień. Piknikowi towarzyszyły gry i zabawy sportowe dla dzieci i rodziców oraz konkursy wraz z nagrodami.

049051052

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?