Sobota, 25 Listopada 2017

Kampania społeczna pt. ”Szczęśliwa rodzina wolna od przemocy”

Dnia 29 maja 2016 r. na terenie kompleksu rekreacyjno – sportowego w Batorzu w ramach pikniku rodzinnego została przeprowadzona kampania społeczna pt. ”Szczęśliwa rodzina wolna od przemocy”. W ramach akcji utworzony został punt konsultacyjny, zaopatrzony w niezbędne materiały, broszury, ulotki dotyczące problematyki uzależnień i przemocy domowej. Punkt konsultacyjny zapewniał fachową pomoc specjalisty – psychologa dla osób, rodzin dotkniętych problemem uzależnień oraz doświadczających przemocy domowej, jak również dla innych osób, w ramach profilaktyki oraz promocji zdrowego stylu życia. Piknikowi towarzyszyły gry i zabawy sportowe dla dzieci i rodziców oraz konkursy wraz z nagrodami.

Kampania społeczna cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Batorz, wiele osób uzyskało cenne informacje          i wskazówki dotyczące uzyskania pomocy i wsparcia.

DSCF0399DSCF0400DSCF0402

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?