Sobota, 25 Listopada 2017

Kampania „16 Dni Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet”.

PolicjaKomenda Główna Policji włączyła się w międzynarodową kampanię „16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet”, która prowadzona będzie w dniach od 25 listopada do 10 grudnia 2015 r. Podstawowym celem kampanii jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i sytuację kobiet krzywdzonych przemocą i zaktywizowanie służb, instytucji do podejmowania działań chroniących kobiety.

W ramach kampanii w Komendzie Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim policjanci udzielać będą pomocy i porad w ramach pełnionych dyżurów operacyjnych w godz. 6.00 – 14.00 i 14.00 – 22.00.

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?