Sobota, 25 Listopada 2017

Hala Sportowa w Batorzu

Hala Sportowa w BatorzuBudowa hali sportowej o wymiarach boiska 36 m. x 19 m. i pełnym dwukondygnacyjnym zapleczem rozpoczęta została w 2008 roku. Zgodnie z umową zawartą pomiędzy wykonawcą a Urzędem Gminy termin oddania do użytku Planowany był na grudzień 2009r. Jednak negocjacje i rozmowy pomiędzy inwestorem a wykonawcą znacznie skróciły czas budowy.

Wartość inwestycji około 3 mln  zł. Inwestycja finansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego, Totalizatora Sportowego oraz Urzędu Gminy.
Na koniec 2008 roku zakończony został stan surowy zamknięty.

Zadanie Zakończone i Rozliczone

Hala Sportowa w BatorzuHala Sportowa w BatorzuHala Sportowa w Batorzu

Uroczyste otwarcie Hali odbyło się 1 września 2009r. podczas Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2009/2010 w Batorzu.

Hala Sportowa w BatorzuHala Sportowa w BatorzuHala Sportowa w Batorzu

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?