Sobota, 25 Listopada 2017

Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w Batorzu

 Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w BatorzuZadanie polegało na: dociepleniu budynku, wykonaniu nowej elewacji, wymianie okien, wykonaniu nowego poszycia dachu, wykonaniu nowego obrynnowania, odwodnieniu budynku, zagospodarowaniu terenu wokół obiektu, wymianie instalacji centralnego ogrzewania.

Zadanie finansowane ze środków Banku Ochrony Środowiska i Urzędu Gminy. Przewidywany koszt około 450 tys. zł. Termin zakończenia prac 25 sierpnia 2009r.

Zadanie Zakończone i Rozliczone


        Przed wykonaniem inwestycji     Po wykonaniu inwestycji           
 Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w Batorzu Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w Batorzu

Uroczyste oddanie obiektu do użytku odbyło się 1 września 2009r. podczas Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2009/2010.

 Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w Batorzu Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w Batorzu Wykonanie termomodernizacji i remontu budynku Zespołu Szkół w Batorzu

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?