Sobota, 25 Listopada 2017

Zakończenie budowy i odbiór chodnika przy drodze powiatowej w Batorzu

Odbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór Chodnika13 sierpnia 2009 roku odbył się uroczysty odbiór chodnika w Batorzu.

Chodnik o wartości 170 tys. złotych wybudowany został jako zadanie wspólne Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskiem oraz Urzędu Gminy w Batorzu.

W odbiorze uczestniczyli Starosta Janowski Zenon Sydor, Dyrektor Zarządy Dróg Powiatowych Witold Kuźnicki, Inspektor Nadzoru Kazimiera Duda, Wójt Gminy Batorz Henryk Michałek, Przedstawiciele wykonawcy - właściciele Firmy Atos z Biłgoraja, Sołtysi i Radni Wsi Batorz I i Batorz II.

Odbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór chodnika w Batorzu Drugim

Odbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór chodnika w Batorzu Drugim

Odbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór chodnika w Batorzu DrugimOdbiór chodnika w Batorzu Drugim

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?