Sobota, 25 Listopada 2017

Odbudowa drogi gminnej w Batorzu II (koło tartaku)

Droga Batorz Drugi

 

Wartość robót 76 tys. zł. Projekt przewiduje wykonanie nowego przepustu, odwodnienie oraz wykonanie nowej nawierzchni na odcinku 220 mb.  Inwestycja finansowana ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (80%) i Urzędu Gminy (20%) wprowadzona do planu na podstawie Promesy MSWiA.

Zadanie zakończone i rozliczone

 

                   Przed:                                Po:                

Droga Batorz Drugi

   

 

 

 

 

Droga Batorz Drugi

Droga Batorz Drugi

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?