Sobota, 25 Listopada 2017

Zagospodarowanie Centrum Batorza

Centrum BatorzaInwestycja przewidziana do realizacji ze środków Unii Europejskiej z Programu „Odnowa Wsi”, Urzędu Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim. Wartość Inwestycji 620 tysięcy złotych.

Zakres prac przewiduje:

  • wykonanie nowych chodników z kostki brukowej
  • odnowienie trawników i ogrodzeń
  • zamontowanie ławek, tablic informacyjnych i innych elementów
  • nasadzenie drzew i krzewów ozdobnych
  • zabudowa cieków wodnych koło bloku mieszkalnego, Urzędu Gminy, Zespołu Szkół

Po przeprowadzonej weryfikacji przez Urząd Marszałkowski w Lublinie wniosek został pozytywnie rozpatrzony i skierowany do realizacji.

W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umowy pomiędzy Urzędem Gminy i Urzędem Marszałkowskim po czym ogłoszony zostanie przetarg na realizację inwestycji. Cykl budowy nastąpi na przełomie roku 2009 / 2010.

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?