Sobota, 25 Listopada 2017

Remont drogi gminnej w Woli Studzieńskiej

Droga w Woli StudzieńskiejW projekcie przewiduje się położenie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku około 1200 mb. Na realizację tego zadania przewiduje się pozyskanie środków finansowych z Urzędu Marszałkowskiego z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

W dniu 14 sierpnia 2009r. przeprowadzone zostało postępowanie przetargowe na realizację wyżej wymienionej inwestycji. W wyniku przeprowadzonego przetargu wykonawcą inwestycji będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych z Janowa Lubelskiego. Niestety środki finansowe jakie gmina otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie w wysokości 70 tys. zł wystarczą jedynie na wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku 320 mb. Urząd Gminy podejmuje dalsze działania celem pozyskania środków na realizację całego odcinka.

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?