Czwartek, 23 Listopada 2017

Biblioteka włącza się w Tydzień z Internetem 2016 r.

Tydzień z InternetemGminna Biblioteka Publiczna w Batorzu zaprasza do udziału w ogólnopolskiej kampanii Tydzień z Internetem 2016. Spotkanie w lokalu biblioteki odbędzie się 21 marca o godz. 11.00.

Motywem przewodnim tegorocznej akcji jest świadome  korzystanie z Internetu  i bezpieczne zakupy w sieci, czyli "Bezpieczny e-konsument" jest skierowane do osób dorosłych /seniorów/, które chcą bezpiecznie robić zakupy w Internecie.

Uczestnicy wezmą udział w Quizie, dzięki któremu  dowiedzą się  min., jak tworzyć odpowiednie hasła do komputerów, czy poczty elektronicznej, jak bezpiecznie płacić za zakupy w sieci, czy jakie prawa przysługują kupującym w Internecie. Zaproszeni goście przeprowadzą tematyczną prelekcję, zaprezentują jak bezpiecznie  korzystać z Internetu i na co zwracać uwagę, by chronić swoje dane.

Patronem honorowym Tygodnia z Internetem 2016 r. jest Ministerstwo Cyfryzacji.

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?