Sroda, 13 Grudnia 2017

Artykuły

Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

 Pluszowy Miś to zabawka, która towarzyszy dzieciom przez długie lata ale też „ktoś bardzo bliski, a czasem niezastąpiony”. Misie towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości, jak i smutku, dlatego trudno wyobrazić sobie, żeby pominięto misie w książkach. Sympatyczne niedźwiadki są bohaterami wielu książek  i seriali telewizyjnych. W naszej bibliotece to święto obchodzone jest od kilku lat i cieszy się powodzeniem. Tym razem 22  listopada 2017 r. odwiedziły nas 4 i 5 –latki z Przedszkola pod opieką pani Bogumiły R. Po powitaniu i zaproszeniu do krainy Pluszowych Misiów, dzieci wysłuchały krótkiego opowiadania o misiach, które przygotowywały się do snu zimowego. Poznały też  inne misie, które pokolorowały, udawały też starego niedźwiedzia, który śpi i oswajały się z biblioteką. W między czasie  śpiewały piosenki o misiach, które nauczyły się w przedszkolu, a także  wysłuchały piosenki „ Jadą misie jadą”, przy której  tańczyły w kółeczku. Na zakończenie dzieci otrzymały  słodką  niespodziankę od Misia.

IMG 0082IMG 0083IMG 0084IMG 0085

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?