Sroda, 13 Grudnia 2017

Artykuły

Fundacja Inicjatyw Lokalnych zaprasza na kurs elektryka

FIL janowFundacja Inicjatyw Lokalnych zaprasza do udziału w szkoleniu, które odbędzie się  Janowie Lubelskim w dniach 11-15  września br. na temat: “Elektryk z uprawnieniami SEP na eksploatację urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV”

 

Ramowy program szkolenia:
-Podstawy elektrotechniki
-Zasady budowy, działania oraz warunki technicznej obsługi urządzeń i instalacji elektroenergetycznej
-Ochrona przeciwporażeniowa w instalacjach elektroenergetycznych do 1 kV
-Organizacja i wykonywanie prac przy urządzeniach elektroenergetycznych
-BHP i ochrona przeciwpożarowa
-Udzielanie pomocy przedmedycznej

 

Celem kursu jest:

    -Teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do pracy w zawodzie elektryka
    -Przygotowanie do zdania egzaminu celem uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego „E” w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV.

 

W wyniku pozytywnie zdanego egzaminu państwowego przeprowadzonego przez Komisję kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa URE ze Stowarzyszenia Polskich Energetyków uczestnik szkolenia uzyska świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (E) w grupie I.

Termin szkolenia: 11-15 września 2017 r. (poniedziałek - piątek)

Miejsce: Janów Lubelski, Fundacja Inicjatyw Lokalnych, ul. Zamoyskiego 52

Koszt kursu brutto /w tym materiały szkoleniowe, koszty egzaminu, ubezpieczenie NNW, poczęstunek kawowy/ na uprawnienia elektryczne: 600 złotych

                                                                                                                                                                                                                                              Aktualizacja uprawnień  - 300 złotych

 

Więcj informacji:

Szkolenie elektryk

Aktualizacja uprawnień

 

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do wzięcia udziału w organizowanym przez nas szkoleniu!

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?