Czwartek, 14 Grudnia 2017

Artykuły

Informacja o bezpłatnym szkoleniu

FIL janowFundacja Inicjatyw Lokalnych zaprasza na bezpłatne szkolenie OPERATOR KOPARKI JEDNONACZYNIOWEJ w ramach projektu “Era młodych zawodowców”, które jest kierowane do młodych bezrobotnych osób w wieku 15-29 lat z terenu m.in. powiatu janowskiego, kraśnickiego, biłgorajskiego i innych w Województwie Lubelskim. Szkolenie kończy się uzyskaniem uprawnień operatora, po czym Uczestnik Projektu ma zagwarantowaną możliwość odbycia 4 – miesięcznego stażu.

Poniżej zamieszczamy plakat projektu

Plakat projektu

 

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?