Czwartek, 14 Grudnia 2017

Artykuły

Bezpieczne wakacje - spotkanie uczniów z policjantem

Dnia 8 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie uczniów kl. III –IV/ 38/ osób z  funkcjonariuszami Policji.  Dzieci do biblioteki przybyły pod opieką pań : Ewy W. i Grażyny K. Podczas pogadanki w bibliotece  omówione zostały zasady bezpiecznego wypoczynku: - asp. Faustyna Łazur i dzielnicowy  gminy Godziszów  Sławomir Ligaj przekazali dzieciom najważniejsze informacje  dotyczące właściwych  zachowań  nad wodą, bezpiecznego korzystania z dróg, jak również bezpieczeństwa podczas zabaw w domu  i na podwórku , bo  jak wiadomo większość dzieci   spędza wakacje w  gospodarstwie rodziców i tam dochodzi do najczęstszych  wypadków z udziałem dzieci. Dzieci  z uwagą i skupieniem słuchały słów zaproszonych gości i potrafiły   bez namysłu wymienić wszystkie numery alarmowe, których należy  użyć do  różnych niebezpiecznych wydarzeń.

IMG 0569 IMG 0570IMG 0571


Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?