Sroda, 13 Grudnia 2017

Artykuły

Szkolenie dla osób świadczących specjalistyczne usługi opiekuńcze

FIL janowFundacja Inicjatyw Lokalnych  w Janowie Lubelskim zaprasza na szkolenie nt. “Trening umiejętności społecznych w zakresie specjalistycznych usług opiekuńczych”, które odbędzie się dnia 22 maja br. w siedzibie Oddziału FIL w Janowie Lubelskim, do udziału w którym zaprasza osoby, które na co dzień pracują z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz zainteresowane zdobyciem takich umiejętności.

 Poniżej zamieszczamy pełną treść ogłoszenia, rozporządzenie oraz kartę zgłoszenia uczestnictwa:

Pełna treść ogłoszenia

Rozporządzenie

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?