Niedziela, 23 Lipca 2017

Artykuły

V Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej 2017

W dniu 12 marca 2017 roku w Hali Sportowej w Batorzu odbył się V Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Batorz.

Turniej w tym roku podzielony został na dwie kategorie: Szkoły Podstawowe i Starsi.

I Kategoria:    Szkoły Podstawowe

Do Turnieju zgłosiło się 5 drużyn:
1.    Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce - Jakub Drozd, Kacper Dubiel, Karol Hałabis, Mikołaj Pochwatka, Paweł Sokół, Radek Sokół, Paweł Wcisło, Radek Wójcik
2.    Szkoła Podstawowa Batorz „Ekipa” -Wojtek  Drozd, Hubert Mudrak, Mateusz Oleszek, Mateusz Pastucha, Michał Pastucha, Piotr Sitarski, Jakub Widz
3.    Gimnazjum „Dziewczyny” -Natalia Daśko, Łucja Ładziak, Karolina Pastucha, Anna Wnuk, Anna Wójcik, rezerwa: Patrycja Pastucha i Magdalena Śmiałek.

4.    Szkoła Podstawowa w Błażku - Aleksander Białoń, Oskar Białoń, Jakub Jakubaszek, Mateusz Koguc, Kacper Sokół, Tomek  Śwircz, Adrian Tomiło, Daniel Wereski, Rafał Zyśko
5.    Szkoła Podstawowa w Batorzu - Huber Jargiło, Szymon Kot, Tymon Ładziak, Antoni Ponieważ, Mateusz Winiarczyk.

 

Klasyfikacja Końcowa
I   miejsce     -     Gimnazjum „Dziewczyny”
II miejsce     -     Szkoła Podstawowa  w Batorzu
III miejsce     -     Szkoła Podstawowa w Błażku
IV miejsce     -    Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce
V miejsce     -     Szkoła Podstawowa Batorz „Ekipa”

 

II Kategoria:  Starsi
Do tej kategorii zgłosiło się 8 drużyn:
1. „Siedmiu Wspaniałych”   w składzie: Kuba Walewski, Mateusz Borowski, Kamil Borowski, Krystian Trzciński, Paweł Hałabis, Damian Nieściur, Patryk Walewski.
2. „Wólka Batorska”   w składzie:  Rafał Krawczyk, Michał Szubartowski, Marcin Zyśko, Piotr Pizoń, Adrian Szubartowski, Adam Zyśko.
3. „Kozaki” – Emil Kozik, Piotr Sykuła, Damian Sykuła, Adam Sykuła, Gabriel Makuch, Kamil Brodowski.
4. „Roztocze II” – Bartłomiej Pastucha, Artur Wieleba, Dariusz Wuczko, Mateusz Zegan, Zbigniew Mazur, Przemysław Wereski, Piotr Wójtowicz.
5. „Dzikie Wilki” – Patryk Zyśko, Mateusz Daśko, Damian Daśko, Karol Trzciński, Paweł Sulowski, Jakub Wójcik, Rafał Brodowski.
6. „Firma” – Paweł Sulowski, Karol Sosnówka, Arkadiusz Nieściur, Adrian Pastucha, Przemysław Kozik, Marek Wójtowicz, Michał Zarzeczny, Karol Widz.
7. „Stara Drużyna” -  Tomasz Niesciur, Bartosz Kowalski, Mariusz Wieleba, Łukasz Zyśko, Grzegorz Widz, Piotr Sobótka, Paweł Michałek.
8. Roztocze I -  Sylwester Dycha, Mateusz Drozd, Michał Wójcik, Damian Grela, Damian Rokicki, Michał Adamek, Łukasz Zyśko.

Drużyny w drodze losowania podzielone zostały na dwie grypy A i B.

 

Grupa A
Nr Drużyna Punkty Razem Miejsce
1. Dzikie Wilki
1 3 0 4 III
2. Stara Drużyna
1 3 3 7 I
3. Kozaki 0 0 0 0 IV
4. Roztocze I
3 0 3 6 II

 

Grupa B
Nr Drużyna Punkty Razem Miejsce
5. Siedmiu Wspaniałych
3 3 1 70 I
6. Wólka Batorska 0 3 3 6 II
7. Firma 0 0 0 0 IV
8. Roztocze II
3 0 1 4 III

 

Mecze grupowe
1 - 2 2 : 2 5 - 6 7 : 1
4 - 3 1 : 0 8 - 7 6 : 0
1 - 3 1 : 0 5 - 7 3 : 1
2 - 4
2 : 0 6 - 8 1 : 0
1 - 4
0 : 3 5 - 8 1 : 1
3 - 2
1 : 4 7 - 6 1 : 2

 

Stara Drużyna
I 2 : 0 II Wólka Batorska
Roztocze I
II 1 : 2 I Siedmiu Wspaniałych

 

Mecz o III miejsce:
Roztocze I
2 : 0 Wólka Batorska

 

Finał:
Stara Drużyna
1 : 4 Siedmiu Wspaniałych

 

Klasyfikacja końcowa
I miejsce     -     Siedmiu Wspaniałych
II miejsce     -     Stara Drużyna
III miejsce     -     Roztocze I
IV miejsce     -     Wólka Batorska

 

W turnieju uczestniczyło 13 drużyn z terenu gminy Batorz, łącznie  92  zawodników w dwóch kategoriach wiekowych.

Skład sędziowski rozgrywek:  Jan Śmiałek-sędzia główny, Wiesław Nieściur, Leszek Pastucha, Marian Siwek, Wojciech Sosnówka, Krzysztof Wójcik, Łukasz Zyśko.

Nagrody w postaci pucharów zostały ufundowane i wręczone przez Wójta Gminy Batorz Henryka Michałka.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć:

DSC02067DSC02090DSC02093DSC02095DSC02096DSC02100DSC02107DSC02118DSC02123DSC02125DSC02138DSC02146DSC02149DSC02151DSC02154DSC02155DSC02158DSC02160DSC02161DSC02162DSC02163

 DSC02164DSC02168DSC02171DSC02174DSC02178DSC02186DSC02187DSC02190DSC02195DSC02200DSC02204DSC02205DSC02210DSC02217DSC02229DSC02231DSC02233DSC02238DSC02341DSC02262DSC02280DSC02281DSC02289DSC02313DSC02315DSC02316DSC02319DSC02320DSC02324DSC02326DSC02327DSC02337DSC02341DSC02342DSC02350DSC02352DSC02357DSC02369DSC02370DSC02380DSC02402DSC02403DSC02408DSC02414DSC02418DSC02427DSC02431DSC02435DSC02438DSC02452DSC02469DSC02472DSC02475DSC02480DSC02483DSC02505DSC02510DSC02511DSC02515DSC02520DSC02526DSC02539DSC02542DSC02548DSC02557DSC02570DSC02573DSC02574DSC02578DSC02588DSC02590DSC02595DSC02602DSC02608DSC02610DSC02617DSC02629DSC02634DSC02637DSC02639DSC02641DSC02642DSC02643DSC02649DSC02650DSC02653DSC02662DSC02664DSC02667

 turnieje halowe-2017

 

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?