Sroda, 13 Grudnia 2017

Artykuły

DARMOWE SZKOLENIE Trening umiejętności społecznych w zakresie specjalistycznych usług opiekuńczych

FIL janowFundacja Inicjatyw Lokalnych  w Janowie Lubelskim zaprasza osoby bezrobotne  na bezpłatne szkolenie zawodowe pt. "Trening umiejętności społecznych w zakresie specjalistycznych usług opiekuńczych".

Szkolenie będzie przeprowadzone w dniu 17 marca 2017 roku.

 Poniżej zamieszczamy pełną treść ogłoszenia, rozporządzenie oraz kartę zgłoszenia uczestnictwa:

Pełna treść ogłoszenia

Rozporządzenie

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?