Sroda, 13 Grudnia 2017

Artykuły

II Ekstremalna Droga Krzyżowa - Batorz 2017

EDK - Batorz 201724 marca po raz drugi w naszej parafii odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się o godz. 20:00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Batorzu. Po jej zakończeniu zebrani uczestnicy zostaną podzieleni na 10 osobowe grupy, które wyruszać będą w określonych odstępach czasowych.

 

 

16-kilometrowa trasa biegnie polnymi drogami, ścieżkami leśnymi, po części wzdłuż lokalnych dróg, pokonywana będzie nocą w ekstremalnych warunkach.

W czasie drogi obowiązuje zasada milczenia z wyjątkiem stacji Drogi Krzyżowej. Przed wyruszeniem, każda z grup otrzyma mapkę z zaznaczoną trasą oraz materiały do rozważania. Każdy uczestnik zapewnia sobie we własnym zakresie ekwipunek potrzebny do pokonania trasy wędrówki (odpowiednie obuwie, płaszcz przeciwdeszczowy, latarkę, odblaski, coś do picia, można zabrać również kijki).

Każda uczestniczy w EDK na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział tylko pod opieką rodziców lub opiekunów.

Droga Krzyżowa zakończy się wspólną adoracją w kościele.

EDK odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Zapisy pod numerem telefonu: 661-958-320.


Mapa:


Plakat:

EDK - Batorz 2017

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?