Sroda, 13 Grudnia 2017

Artykuły

Spotkanie informacyjne otwieranie i rozwój działalności Leśny Krąg

LGD

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” serdecznie zaprasza przedsiębiorców oraz osoby planujące podjęcie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia finansowego w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru LGD „Leśny Krąg”.
Spotkanie odbędzie się w dniu 15 marca 2017 r. (środa) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Domu Nauczyciela.

Poniżej pełny program spotkania:

pełny program spotkania

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?