Czwartek, 14 Grudnia 2017

Artykuły

Wielkanocne warsztaty plastyczne ‘2017

Warsztaty Wielkanocne 2017Gminny Ośrodek Kultury w Batorzu, zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Wielkanocnych Warsztatach Plastycznych, które odbędą się w dniach: 21 marca od godziny 15:00 do 18:00, 22 marca od godziny 10:00 do 18:00, 23 marca  od godziny 10:00  do  15:00 w sali kameralnej domu kultury  w Batorzu.

Tematem warsztatów będzie: zdobienie techniką decoupage, wykonywanie kwiatów z bibuły, wykonywanie palm oraz inne ozdoby świąteczne.

Większość potrzebnych materiałów do przeprowadzenia warsztatów zapewniamy. Można przynieść ze sobą różne  przedmioty w celu ich ozdobienia.

Warsztaty są nieodpłatne - serdecznie zapraszamy osoby dorosłe, młodzież  oraz dzieci.

Warsztaty przeprowadzone będą przez instruktorów z Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Janowie Lubelskim.

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?