Niedziela, 20 Sierpnia 2017

Artykuły

XXIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Batorz

XXIII Turniej Tenisa StolowegoW dniu 26 lutego 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Batorzu organizował XXIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Batorz. W tym roku w czterech kategoriach wiekowych do Turnieju zgłosiło się 16 zawodników z terenu gminy Batorz.

 

 

I KATEGORIA - Dziewczęta:
Sokół Katarzyna - Samary, Małgorzata Pastuch - Batorz Drugi i Pochwatka Zofia - Batorz Drugi
II KATEGORIA - Szkoły Gimnazjalne (chłopcy):
Trzciński Karol - Wólka Batorska, Grzegórski Paweł - Błażek i Sulowski Paweł - Wólka Batorska
III KATEGORIA - Szkoły Średnie (Chłopcy):
Wcisło Radosław - Samary, Sykuła Adam - Wola Studzieńska Kolonia i Grzegórski Jakub - Błażek.
IV KATEGORIA - Zawodnicy powyżej 21 lat. (Oldboje)
Winiarczyk Tomasz - Wólka Batorska, Wilkoławski Łukasz - Wola Studzieńska Kolonia, Wilkoławski Krzysztof - Wola Studzieńska Kolonia, Jakubaszek Mariusz - Batorz Drugi, Wieleba Artur - Batorz Drugi, Mateusz Pawłasek - Samary, i Sykuła Damian - Wola Studzieńska Kolonia.

Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwali sędziowie: Jan Śmiałek - sędzia główny oraz Zenon Grela, Wiesław Nieściur, Wojciech Sosnówka, Łukasz Zyśko. Wójt Gminy Batorz Henryk Michałek podziękował zawodnikom za udział w turnieju oraz sędziom za przeprowadzenie turnieju oraz wręczył ufundowane puchary.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta:

  • I miejsce - Katarzyna Sokół - Samary
  • II miejsce - Małgorzata Pastucha - Batorz Drugi
  • III miejsce - Zofia Pochwatka - Batorz Drugi

Chłopcy - Gimnazjum:

  • I miejsce - Karol Trzciński - Wólka Batorska
  • II miejsce - Paweł Grzegórski - Błażek
  • III miejsce - Paweł Sulowski - Wólka Batorska

Szkoły Średnie - Chłopcy

  • I miejsce - Adam Sykuła - Wola Studz. Kol.
  • II miejsce - Radosław Wcisło - Samary
  • III miejsce - Jakub Grzegórski - Błażek

Zawodnicy Powyżej 21 lat

  • I miejsce - Mariusz Jakubaszek - Batorz Drugi
  • II miejsce - Mateusz Pawłasek - Samary
  • III miejsce - Tomasz Winiarczyk - Wólka Batorska

Galeria:

  • __________________________________________________________________________________

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?