Czwartek, 14 Grudnia 2017

Artykuły

Koncert Karnawałowy 2017

Koncert Karnawałowy 2017W niedzielę w dniu 29 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Batorzu odbył się coroczny „Koncert Karnawałowy”.
Wydarzenie to rozpoczęte zostało „Jasełkami Bożonarodzeniowymi” w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Błażku . Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię pokazującą scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane kolędami i pastorałkami.

W dalszej części koncertu wystąpiły dzieci uczęszczające w zajęciach tanecznych, wokalnych oraz uczące się gry na instrumentach w domu kultury. Na ten program składały się tańce w wykonani grup tanecznych, w tym debiutującej grupy pięciolatków i sześciolatków.
Koncert Noworoczny zakończył się występem orkiestry dętej z Gminnego Ośrodka Kultury w Batorzu.
Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, , nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.Galeria:

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-qdYvZw6mC0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?