Czwartek, 23 Listopada 2017

Artykuły

wybory uzupełniające

wybory uzupelniajaceInformuję mieszkańców miejscowości Batorz Pierwszy od Nr 1 do Nr 35, oraz mieszkańców Batorz-Koloni, że w dniu 19 lutego 2017 roku, zgodnie z Zarządzeniem Nr 230 z dnia 29 listopada 2016 roku Wojewody Lubelskiego w okręgu wyborczym Nr 3 do Rady Gminy Batorz  do którego należą wymienione miejscowości odbędą się wybory uzupełniające. Wybory będą przeprowadzone w związku ze stwierdzeniem wygaśnięcia mandatu radnego w tym okręgu wyborczym przez Komisarza Wyborczego w Zamościu Postanowieniem Nr 52/16 z dnia 24 listopada 2016.

 

Poniżej zamieszczany stosowne obwieszczenie i zarządzenie

obwieszczenie

zarządzenie

Korzystając z witryny Gminy Batorz wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się wiecej o plikach cookies - czytaj więcej.

Akceptujesz cookies na tej stronie?