VIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Batorz

24 marca 2020

W dniu 8 marca 2020 roku Gminny Ośrodek Kultury w Batorzu organizuje VIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Batorz.

Do Turnieju zgłosiło się łącznie 10 drużyn w poszczególnych kategoriach:

I kategoria Szkoła Podstawowa:

  1. Szkoła Podstawowa w Batorzu – „FC Ulani” w składzie: Marcin Daśko-Batorz Pierwszy, Mateusz Graboś-Wólka Batorska, Jakub Ogon, Kacper Kot, Kacper Lodowski , Krystian Graboś, Wojciech Kowalski, Marcel Skorupa.
  2. Szkoła Podstawowa Batorzu – „Skilanie Kupisz” w składzie: Szczepan Kryk, Bartłomiej Skrzypek, Hubert Lodowski, Paweł Kupczyński, Wiktor Zarzeczny, Aleksander Twarogowski, Krzysztof Twarogowski.
  3. Szkoła Podstawowa w Błażku w składzie: Kacper Sokół, Wiktor Kędziora, Bartłomiej Wcisło, Tomasz Śwircz, Łukasz Koguc, Filip Tylus, Mateusz Mularczyk, Damian Kudrelek.

Klasyfikacja Końcowa

I miejsce – FC Ulani

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Błażku

III miejsce – Skilanie Kupisz

——————————————————————————————————————–

II kategoria – Młodzież Szkolna

W tej kategorii zgłosiły się 3 drużyny:

1. Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce ”Kultywatory” w składzie: Karol Hałabis, Mikołaj Pochwatka, Paweł Sokół, Radosław Wójcik, Tymon Ładziak, Bartłomiej Makuch.

2. Szkoła Podstawowa w Batorzy „Team klasa7” w składzie: Jakub Widz, Hubert Mudrak, Wojciech Drozd, Michał Pastucha, Piotr Sitarski, Jakub Kozik.

3. Szkoła Podstawowa w Batorzu ”Real Barcelona” w składzie: Mateusz Rojek, Hubert Jargiło, Szymon Kot, Dominik Felek, Mateusz Winiarczyk.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – „Real Barcelona” -Batorz

II miejsce – „Kultywatory” – Aleksandrówka

III miejsce – „Team klasa7” – Batorz

————————————————————————————————————————————

III Kategoria – Starsi

Do tej kategorii zgłosiło się 4 drużyny :

1. „Roztocze” Batorz Drugi w składzie: Patryk Pochwatka, Damian Rokicki, Konrad Dolecki, Marcin Jarzyna, Maciej Skoczylas.

2. „AA” w składzie: Tomasz Hałabis, Krystian Trzciński, Mateusz Zegan, Marcin Sosnówka, Patryk Zyśko, Damian Nieściur, Jakub Walewski, Mateusz Borowski.

3. „Roztocze” Batorz I w składzie: Artur Staszowski, Piotr Pizoń, Konrad Adamek, Piotr Augustyniak, Przemysław Wereski, Witold zarzeczny, Kacper Anklewicz.

4. „Cichociemni” w składzie: Kacper Graboś, Krystian Daśko, Dawid Zarzeczny, Dominik Felek, Tomasz Grela.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – „Roztocze” Batorz I

II miejsce – „Roztocze” Batorz II

III miejsce – „”AA”

IV miejsce – „”Cichociemni”

 

Skład sędziowski rozgrywek: Jan Śmiałek-sędzia główny, Leszek Pastucha, Wiesław Nieściur, Marian Siwek, Wojciech Sosnówka , Łukasz Zyśko.

Nagrody dla zwycięskich drużyn w postaci pucharów i medali zostały ufundowane i wręczone przez Wójta Gminy Batorz Henryka Michałka.

Urząd Gminy Batorz

Adres ul Batorz Pierwszy 52A
23-320 Batorz
Fax +48 15 874-51-32
E-mail sekretariat@batorz.gmina.pl
Telefon GMINA: +48 15 874-51-34 WÓJT GMINY: +48 015 874-51-38 ZASTĘPCA WÓJTA: +48 015 874-58-22
Wpłaty Bank Spółdzielczy w Kraśniku oddział Batorz
24 8717 1110 2008 8000 3838 0002

Godziny pracy

Poniedziałek : 8:00 - 16:00 Wtorek : 8:00 - 16:00 Środa : 8:00 - 16:00 Czwartek : 8:00 - 16:00 Piątek : 8:00 - 16:00

Przydatne linki