VII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Batorz

19 marca 2019

10  marca 2019 roku  Gminny Ośrodek Kultury w Batorzu organizował

  VII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Batorz.

Do Turnieju zgłosiło się łącznie  11 drużyn w poszczególnych kategoriach:

 

I  kategoria   –  Szkoła Podstawowa  ( IV-VI klasa) :

1.. Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce –„ FC Aleksandrówka” w składzie:

  • Dubiel Kacper, Pastucha Jakub, Makuch Bartek, Pastucha Bartosz, Zarzeczny Tomasz.
  1. Szkoła Podstawowa w Batorzu – „FC Batorz” w składzie:
  • Ładziak Tymon, Daśko Marcin, Kowalski Wojtek, Kowalski Przemek, Kot Kacper, Graboś Krystian, Lodowski Kacper.

 

  1. Szkoła Podstawowa w Batorzu – : ”Batorzacy” w składzie:
  • Mudrak Hubert, Widz Jakub, Sitarski Piotr, Graboś Mateusz, Pastucha Michał, Widz Mateusz, Sitarski Bartosz.

 

  1. Szkoła Podstawowa w Błażku – „FC Błażek „ w składzie:
  • Śwircz Tomasz, Wcisło Bartłomiej, Tylus Fabian, Kędziora Wiktor, Koguc Łukasz, Wereski Daniel, Mularczyk Mateusz, Sokół Kacper.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE – „ BATORZACY”

II MIEJSCE – „FC BŁAŻEK”

III MIEJSCE – „FC BATORZ”

IV MIEJSCE – „FC ALEKSANDRÓWKA”

II KATEGORIA   –  MŁODZIEŻ SZKOLNA

  1. Szkoła Podstawowa w Batorzu – „Dzikie Węże” w składzie:
  • Ładziak Łucja, Daśko Natalia, Felek Patrycja, Śmiałek Magdalena, Ładziak Anna, Szczuka Klaudia, Wójcik Anna,  Grela Amelia, Sobótka Oliwia.
  1. Szkoła Podstawowa w Batorzu – „ Legia Warszawa” w składzie:
  • Daśko Krystian, Grela Tomasz, Pastucha Kacper, Zarzeczny Dawid, Graboś Kacper, Zielonka Andrzej.
  1. Szkoła Podstawowa w Batorzu – „SKS Batorz” w składzie:
  • Ładziak Tymon, Kot Szymon, Jargiło Hubert, Winiarczyk Mateusz, Sokół Paweł, Rojek Mateusz.
  1. Szkoła Podstawowa w Błażku – „Widły Błażek” w składzie:
  • Śwircz Bartek, Winiarczyk Adrian, Matysiak Artur, Zyśko Rafał, Białoń Oskar.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE – „LEGIA WARSZAWA”

II MIEJSCE – „WIDŁY BŁAŻEK”

III MIEJSCE – „SKS BATORZ”

IV MIEJSCE – „DZIKIE WĘŻE”

III KATEGORIA – STARSI

  1. „PEPICZKI” – w składzie „
  • Grela Damian, Wójcik Michał, Dycha Tomasz, Kozik Przemysław, Sobótka Damian, Staszowski Artur, Sobótka Rafał, Dycha Sylwester.
  1. „JASIE Z WIOSKI” – w składzie:
  • Trzciński Krystian, Hałabis Paweł, Walewski Jakub, Borowski Mateusz, Sykuła Damian, Zyśko Patryk, Hałabis Tomasz, Widz Karol.
  1. „CICHO CIEMNI” – w składzie:
  • Zyśkom Adam, Pizoń Piotr, Rugała Michał, Szubartowski Michał, Zyśko Marcin, Wieleba Artur, Winiarczyk Tomasz.

Klasyfikacja Końcowa

I MIEJSCE – „JASIE ZE WSI”

II MIEJSCE – „PEPICZKI”

III MIEJSCE – „CICHO CIEMNI”

Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwali:

Marian Siwek , Wojciech Sosnówka, Wiesław Nieściur,  Łukasz Zyśko , Przemysław  Kozik.

Nagrody  dla zwycięskich drużyn w postaci pucharów zostały ufundowane i wręczone przez Wójta Gminy Batorz Henryka Michałka.

 

VII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej 2019

Urząd Gminy Batorz

Adres ul. Batorz Pierwszy 52A 23-320 Batorz
Fax +48 15 874-51-32
E-mail sekretariat@batorz.gmina.pl
Telefon GMINA: +48 15 874-51-34 WÓJT GMINY: +48 015 874-51-38 ZASTĘPCA WÓJTA: +48 015 874-58-22
Wpłaty Bank Spółdzielczy w Kraśniku oddział Batorz 24 8717 1110 2008 8000 3838 0002

Formularz kontaktowy