VI Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej 2018

8 marca 2018

04  marca 2018 roku  Gminny Ośrodek Kultury w Batorzu zorganizował

  VI Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Batorz.

Do Turnieju zgłosiło się łącznie  13 drużyn w poszczególnych kategoriach:

 

I  kategoria   Szkoła Podstawowa:

  1. Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce – „Kultywatory,”
  2. Szkoła Podstawowa Batorz klasa IV,
  3. Szkoła Podstawowa w Batorzu klasa VI,
  4. Szkoła Podstawowa w Błażku
  5. Szkoła Podstawowa w Batorzu klasa IV- „Jastrzębie”

Klasyfikacja Końcowa

I   miejsce  –   klasa VI  ( w składzie: Szymon Kot, Mateusz Rojek, Dominik Felek, Mateusz Winiarczyk, Tymon Ładziak, Hubert Jargiło).

II miejsce  –  Szkoła Podstawowa  w Błażku  ( w składzie: Bartłomiej Wcisło,  Jakub Tylus, Mateusz Koguc,  Wiktor Kędziora,  Jakub Jakubaszek,  Aleksander Białoń,  Tomasz Śwircz).

III miejsce  –  Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce -„Kultywatory”( w składzie: Mikołaj Pochwatka, Karol Hałabis,  Kacper Dubiel,  Paweł Sokół,  Bartłomiej Makuch,  Radosław Wójcik, Jakub Drozd).

IV miejsce –  Szkoła Podstawowa w Batorzu –klasa IV (w składzie: Radosław Kowalski, Wojciech Kowalski,  Kacper Kot,  Krystian Graboś,  Marcin Daśko,  Mateusz Graboś)

V miejsce –  Szkoła Podstawowa w Batorzu – „Jastrzębie”( w składzie: Szczepan Kryk, Dawid Zięba, Hubert Krzysztoń, Marcel Skorupa,  Adam Stępniak, Łukasz Brodowski,  Kacper Lodowski).

II kategoria  – Kategoria  Gimnazjum

W tej kategorii zgłosiły się  3 drużyny:

  1. Gimnazjum „I”
  2. Gimnazjum „II”
  3. Gimnazjum „III”

 

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – Gimnazjum „I” ( w składzie: Kacper Graboś, Krystian Daśko, Andrzej Zielonka,  Kacper Pastucha,  Dawid Zarzeczny,  Tomasz Grela,  Bartłomiej Śwircz).

II miejsce – Gimnazjum „II” (w składzie: Klaudia Szczuka,  Patrycja Felek,  Magdalena Śmiałek,  Paweł Pizoń,  Oliwia Sobótka).

III miejsce – Gimnazjum „III” (w składzie: Łucja Ładziak, Karolina Pastucha,  Amelia Grela,  Natalia Daśko,  Anna Wnuk,  Anna Wójcik).

III    Kategoria  –  Starsi

Do tej kategorii zgłosiło się 5 drużyn  :

  1. „Świeżaki”
  2. „Batorz Drugi”
  3. „Pupilki Pucusia”
  4. „Piotery”
  5. „Czerwone Diabły”

Klasyfikacja końcowa

I  miejsce – Batorz Drugi – ( w składzie: Paweł Hałabis,  Mateusz Borowski,  Kamil Borowski,  Tomasz Hałabis,  Jakub Walewski,  Krystian Trzciński,  Damian Nieściur).

II miejsce –  „Świeżaki” – ( w składzie: Damian Grela,  Damian Sobótka,  Maciej Skoczylas,  Mateusz Zegan,  Kamil Brodowski,  Artur Staszowski, Sylwester Dycha),

III miejsce – „Piotery” – ( w składzie: Michał Adamek,  Michał Wójcik,  Tomasz Dycha,  Rafał Sobótka, Patryk Graboś,  Damian Rokicki,  Piotr Pizoń),

IV miejsce – „Czerwone diabły” – ( w składzie: Przemysław Kozik,  Adam Zyśko, Michał Rugała, Michał Szubartowski,  Marcin Zyśko,  Rafał Krawczyk,  Adrian Szubartowski).

V miejsce – „Pupilki Pucusia” – ( w składzie: Patryk Walewski,  Artur Wieleba,  Rafał Brodowski,  Damian Daśko,  Mateusz Daśko,  Karol Trzciński, Paweł Sulowski).

Skład sędziowski rozgrywek:  Jan Śmiałek-sędzia główny, Leszek Pastucha, Marian Siwek, Wojciech Sosnówka , Łukasz Zyśko.

Nagrody  dla zwycięskich drużyn w postaci pucharów zostały ufundowane i wręczone przez Wójta Gminy Batorz Henryka Michałka.

 

Zapraszamy do galerii

VI Turniej Halowej Piłki Nożnej

Urząd Gminy Batorz

Adres ul. Batorz Pierwszy 52A 23-320 Batorz
Fax +48 15 874-51-32
E-mail sekretariat@batorz.gmina.pl
Telefon GMINA: +48 15 874-51-34 WÓJT GMINY: +48 015 874-51-38 ZASTĘPCA WÓJTA: +48 015 874-58-22
Wpłaty Bank Spółdzielczy w Kraśniku oddział Batorz 24 8717 1110 2008 8000 3838 0002

Formularz kontaktowy